Zajączek Wielkanocny!! PDF Drukuj Email
AKTUALNOŚCI - PRZEDSZKOLE W KAMIEŃCU
Wpisany przez Administrator   
piątek, 18 maja 2012 22:16
W naszym przedszkolu w okresie wielkanocnym zorganizowaliśmy konkurs na wielkanocnego zająca. Każdy kto miał tylko pomysł mógł wziąć udział w konkursie. Dzieci wraz ze swoimi rodzicami stworzyli zające jakie trudno było by sobie wyobrazić. Każda praca była inna, niepowtarzalna. Zające zrobione były mi.in.z papieru, słomy, wełny, modeliny, a także znalazł się również taki, który został wyklejony "bazimi kotkami". Dorośli znów nie zawiedli swoich pociech i zmobilizowali się do ciężkiej pracy, a dzieci jak zwykle pomagały na tyle ile mogły najlepiej.

Wiadomo było że, wyłonienie zwyciężcy będzie bardzo trudne i dlatego postanowiliśmy nagrodzić wszystkie prace.
Każde dziecko otrzymało dyplom oraz nagrodę, na którą tak bardzo czekało.
Dziękujemy wszystkim tym, którzy zaangażowali sie w zrobienie takich pięknych zajączków